Dobre wieści dla fanów Ellie Goulding. Brytyjska wokalistka za pośrednictwem mediów społecznościowych oficjalnie zapowiedziała premierę swojego nowego singla.

Do sieci trafiły pierwsze detale dotyczące nowego singla autorki takich hitów jak „Love Me Like You Do” czy „Burn”. Artystka w mediach społecznościowych ogłosiła, że nowy singiel został zatytułowany „Do You Remember”. Kompozycja ma zadebiutować w sieci już w najbliższy piątek, tj. 22 lutego. Premierowy kawałek będzie promował film „Fighting With My Family” i możliwe, że będzie kolejną po „Close To Me” – piosenką promującą 4 studyjny album Brytyjki. Artystka opublikowała również krótką zapowiedź nadchodzącego utworu.

Przypomnijmy, że pierwszy singiel zwiastujący nowy materiał wokalistki – „Close To Me” z udziałem Diplo i Swae Lee okazał się być sporym sukcesem komercyjnym. Kompozycja kilka miesięcy od premiery została certyfikowana srebrem i złotem za sprzedaż singli m.in. w Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Nowej Zelandii oraz USA, a także podbiła radiowe listy przebojów.

Zapowiedź singla znajdziecie poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here