Ekscytujące wieści dla fanów Ellie Goulding. Amerykański producent muzyczny znany pod pseudonimem Diplo za pośrednictwem mediów społecznościowych podsycił krążące w sieci informacje o nowym singlu duetu Silk City, w który wchodzi również Mark Ronson. Wszystko wskazuje na to, iż wkrótce usłyszymy efekt ich kolaboracji z brytyjską wokalistką Ellie Goulding. 

Jakiś czas temu do sieci przedostały się pierwsze nieoficjalne informacje dotyczące reaktywacji projektu Silk City złożonego z doświadczonych producentów muzycznych – Marka Ronsona i Diplo. Tymczasem ostatnio znany amerykański producent muzyczny Diplo odpowiedzialny m.in za hit „Close To Me” Ellie Goulding ostatnio udostępnił za pośrednictwem swoich social mediów enigmatyczne filmik przestawiające jego w towarzystwie brytyjskiego producenta Marka Ronsona, z którym współtworzy projekt muzyczny o nazwie Silk City. Umieszczony filmik został podpisany wysoce sugerującym opisem „new Silk City??” oraz „it’s been a while” co sugeruje, że duet pracuje nad ich nowym, wspólnym singlem. Wszystko wskazuje na to, iż tym razem na wokalu pojawi się nie kto inny jak Ellie Goulding, bowiem w tle można usłyszeć właśnie fragment utworu z jej charakterystycznym barwą głosu. Co więcej, doniesienia zdają się uprawdopodabniać niedawne komentarze dyrektora wytwórni płytowej Ellie Goulding, który oznajmił, że artystka najpewniej jeszcze w tym roku podzieli się ze słuchaczami kilkoma ciekawymi współpracami muzycznymi.

Przypomnijmy, że we wrześniu 2018 roku ukazał się ostatni wielki hit duetu Silk City zatytułowany „Electricity”, z gościnnym udziałem innej brytyjskiej gwiazdy Duy Lipy, który odniósł spory sukces komercyjny i podbił listy przebojów na całym świecie. Natomiast Ellie Goulding w lipcu tego roku wydała długo oczekiwany przez fanów album „Brightest Blue”, który spotkał się z aprobatą krytyków muzycznych i dotarł m.in. 1 miejsca zestawienia Official Charts tj. najpopularniejszych płyt w Wielkiej Brytanii.

Zapowiedź singla możecie znaleźć poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here