Dobre wieści dla fanów Ellie Goulding. Brytyjska wokalistka postanowiła nie trzymać fanów już dłużej w niepewności i oficjalnie potwierdziła datę premiery swojego nowego singla.

Do sieci przedostały się oficjalne informacje dotyczące nadchodzącego singla brytyjskiej wokalistki. Ellie Goulding potwierdziła, że jej nowy singiel „Close To Me” ukaże się już dzisiaj tj. 24 października najprawdopodobniej o godzinie 19:30 czasu brytyjskiego, a odpowiednio w Polsce kawałek zadebiutuje w sieci godzinę później. Ekskluzywna premiera radiowa piosenki będzie miała miejsce w wieczornej audycji BBC Radio 1. Gościnnie w utworze usłyszymy rapera Swae Lee. Natomiast produkcją utworu zajął się doświadczony amerykański producent i DJ Diplo odpowiedzialny m.in. za takie hity jak „Lean On”, „Cold Water”, „Electricity” czy „Powerful” nagrany właśnie z Goulding.

Przypomnijmy, że kilka dni temu Ellie Goulding usunęła całą zawartość swojego Instagrama oraz zaktualizowała zdjęcia profilowe oraz zdjęcia w tle na wszystkich profilach w serwisach społecznościowych. Zostały one zastąpione czarną grafiką ze wzorem w panterkę, co podsyciło plotki, że wokalistka już wkrótce rozpocznie nową erę w swojej karierze.

Ostatni krążek Brytyjki „Delirium” okazał się być ogromnym sukcesem komercyjnym – płyta dotarła m.in. do podium zestawienia najlepiej sprzedających się albumów m.in. w Wielkiej Brytanii oraz USA. Wydawnictwo wygenerowało takie przeboje jak „On My Mind” czy „Something in the Way You Move”.

Zapowiedź singla „Close To Me” znajdziecie poniżej.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here