Gorąca atmosfera i zabawa do białego rana przy hitach największych latynoskich gwiazd, takich jak Maluma… Brzmi wspaniale, prawda? Taki scenariusz ziści się już w przyszłym roku podczas Trapeton Summer Bash 2021.

Pierwsze takie wydarzenie w Polsce poświęcone w 100% muzyce latynoskiej. Już w dniach 8-10 lipca 2021 Gdańsk zamieni się w najgorętszą i najbardziej kolorową miejscówkę w Europie, a wszystkiemu przyświecać będzie temat przewodni: „Dia de Los Muertos”.

Podczas festiwalu wystąpią największe gwiazdy latino, a wśród nich Maluma, który ponownie rozgrzeje polską publiczność, ale tym razem jako Papi Juancho! Wokalista, który w tym roku zaprezentował swój kolejny album studyjny powróci do Gdańska, by porwać do tańca całą Polskę, m.in. za sprawą swojego najnowszego hitu „Hawaï”.

Trapeton to mieszanka Reggaeton’u i muzyki Trap, które są obecnie jednymi z najczęściej słuchanych gatunków muzycznych na całym świecie. Uczestnicy TSB21 będą mieli niepowtarzalną okazję wziąć udział w wyjątkowym wydarzeniu, za którym stoi przesłanie dotyczące poszanowania wszystkich kultur i wolności. Co więcej, podczas tegorocznej edycji festiwalu wprowadzone zostaną nowe strategie w celu zmian dotyczących emisji dwutlenku węgla, oszczędzania wody i segregacji odpadów.

Szczegółowe informacje o artystach, dokładnym miejscu festiwalu oraz sprzedaży biletów zostaną ogłoszone wkrótce.

Maluma i The Weeknd razem w jednej piosence. Zobacz ich wersję singla „Hawái”

Maluma z kolejnym sukcesem. Uznano go jednym z mężczyzn 2020 roku

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here