Taylor Swift jakiś czas temu nagrywała swój nowy teledysk. 28-letnia gwiazda kilka tygodni temu została zauważona  na planie zdjęciowym do premierowego klipu promującego album ‚Reputation’ nagrywanego do singla ‚End Game’. Już dzisiaj znana jest data jego premiery.

Po singlach ‚Look What You Made Me Do’ oraz ‚… Ready for It?’ Taylor Swift postanowiła wybrać utwór ‚End Game’ na kolejną piosenkę promującą jej ostatni krążek. Przypomnijmy, że w kompozycji obok wokalistki gościnnie pojawiają się brytyjski piosenkarz Ed Sheeran oraz raper Future. W ostatnich tygodniach amerykańska gwiazda została zauważona przez paparazzich na planie zdjęciowym do teledysku promującego ww. utwór.

Premiera teledysku ma odbyć się już jutro. Taka informacja została podana przez wokalistkę poprzez jej oficjalną aplikację. Do momentu premiery klipu Taylor ma publikować kolejne kadry z nadchodzącego teledysku do ‚End Game’.

Chciałam, żebyście wiedzieli jako pierwsi, teledysk do ‚End Game’ ukaże się jutro! Umieszczę tutaj kilka zdjęć z klipu zanim jego zwiastun pojawi się w GMA jutrzejszego poranka #EndGameMusicVideo” napisała wokalistka.


UPDATE: W trakcie programu GMA właśnie wyemitowano pierwszy oficjalny zwiastun klipu do ‚End Game’. Możecie obejrzeć go poniżej.