Kolejna płyta Edyty Górniak  to temat od lat budzący liczne kontrowersje. Ostatni krążek polskiej wokalistki ‚My’ został wydany na początku 2012 roku, czyli ponad 5 lat temu. Wszystko wskazuje na to, że to już koniec czekania i za kilka dni usłyszymy premierowy singiel artystki.

Wytwórnia Universal Music Polska oficjalnie zapowiedziała na swoich kanałach w mediach społecznościowych, że już w najbliższy piątek ukaże się nowy singiel Edyty zatytułowany ‚Andromeda’. Będzie to pierwszy singiel polskiej piosenkarki od czasu wydanego na początku 2016 roku kawałka ‚Grateful’. Przypomnijmy, że to właśnie z tym utworem gwiazda wystartowała w polskich preselekcjach do Eurowizji.

Nadchodzący utwór jest zwiastunem  kolejnego niezatytułowanego jeszcze albumu piosenkarki, którego premiera przekładana jest od wielu lat. Edyta w wydanym przez siebie oświadczeniu kilkanaście dni temu odniosła się do krytykujących ją obserwatorów polskiej sceny muzycznej oznajmiając, że „czekanie na ulubionego wykonawcę nie jest przymusowe”, a jej fani mają „wybór” i mogą w międzyczasie zapoznać się z dyskografią… innych artystów. O problemach artystki towarzyszących jej przy pracy nad kolejnym albumem możecie przeczytać TUTAJ.

Poniżej możecie zobaczyć zapowiedź graficzną nowego singla Edyty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here