Edyta Górniak to niewątpliwie jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci na polskiej arenie muzycznej. Okazuje się, że polska diva podczas pobytu za oceanem zacieśniła swoją znajomość z Miley Cyrus. Wykonawczyni „My Way” miała trafić na plan najnowszego projektu amerykańskiej gwiazdy.

Gdy kilka miesięcy temu Miley Cyrus udostępniła na swoich mediach społecznościowych krótkie wideo polskiej divy kołyszącej się w rytm przeboju „Mother’s Daughter” media zawrzały. Choć Cyrus systematycznie udostępniała na swoich InstaStories publikacje fanów, którzy nagrywali filmiki z wykorzystaniem jej najnowszego singla oznaczając przy tym artystkę, Górniak nie kryła podekscytowania wyróżnieniem. Kilka tygodni później podczas przypadkowego spotkania Miley Cyrus i Cody’ego Simpsona na ulicy Edycie udało się zdobyć wspólne zdjęcie z gwiazdą. Okazuje się jednak, że relacja ta się rozwija, a polska diva… trafiła na plan zdjęciowy nowego projektu Cyrus.

„Byłam na planie jej najnowszego projektu, który jeszcze się nie ukazał. W pewnym momencie zasugerowałam pewną zmianę artystyczną, trochę ryzykując, czy nikt mnie nie wyprosi. I ona mi podeszła podziękować, mówiąc, że dziękuje mi, że zwróciłam na to uwagę” powiedziała Faktowi Edyta Górniak.

Wokalistka również odniosła się do atmosfery, jaka towarzyszyła pracy na planie.

„Tylko Miley może mieć telefon, a jeśli ma siłę, to na koniec robi sobie zdjęcia z ekipą. Nikt się przez to nie boi, że ktoś po kryjomu zrobi zdjęcie, nikt nie kradnie prywatności. Etapy pracy kreatywnej są różne – a tu wałki, a tu dresik, a tu jakaś taka sauté sytuacja czy bardzo prywatna, jak Cody przyjechał na plan i mieli moment czułości.” dodała.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here