Kolejna odsłona wydawnictw opatrzonych symbolami już za rogiem. Ed Sheeran zapowiedział premierę swojego kolejnego albumu. „=” (Equals) ukaże się już 29 października. Artysta podzielił się następnym przedsmakiem płyty, prezentując utwór „Visiting Hours”.

Wydany wcześniej singiel „Bad Habits” szybko osiągnął popularność w Wielkiej Brytanii, gdzie od 7 tygodni króluje w tamtejszym zestawieniu. Sukces osiągnął nie tylko w UK – znajduję się także w czołówce notowania Billboard Hot 100. Także na naszym rodzimym terytorium stał się radiowym hitem.

„Visiting Hours” to refleksja artysty na temat śmierci bliskiej osoby – mentora Michaela Gudinskiego. W utworze słyszymy także Kylie Minogue oraz Jimmy’ego Barnesa, którzy występują w chórkach.

„=” to bardzo osobista płyta i dla mnie bardzo ważna. W ciągu kilku ostatnich lat moje życie bardzo się zmieniło. Ożeniłem się, zostałem ojcem, doświadczyłem straty bliskiej osoby i nad tym wszystkim próbowałem się zastanowić na nowej płycie. To taki mój album o wchodzeniu w dorosłość i nie mogę się doczekać, kiedy go wszyscy poznacie – podsumował Ed Sheeran.

Ed zaprezentował także okładkę płyty oraz tracklistę. Na albumie znajdziemy 14 utworów, a wśród nich wcześniej wspomniane „Bad Habits” oraz „Visiting Hours”. Ponadto 2 września Ed Sheeran zagra koncert w O2 Shepherds Bush Empire w Londynie z okazji 10-lecia debiutanckiej płyty „+”. Preorder nadchodzącego albumu jest już dostępny.

Tracklista „=”:
1. Tides
2. Shivers
3. First Times
4. Bad Habits
5. Overpass Graffiti
6. The Joker And The Queen
7. Leave Your Life
8. Collide
9. 2step
10. Stop The Rain
11. Love In Slow Motion
12. Visiting Hours
13. Sandman
14. Be Right Now

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Ed Sheeran (@teddysphotos)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here