Ed Sheeran kolejny raz przyjedzie do Polski. Popularny brytyjski wokalista 25 sierpnia 2022 roku zagra na Stadionie Narodowym w Warszawie. 

Na trasie „+ – = ÷ x Tour” („The Mathematics Tour”) Ed, oprócz dobrze znanych kawałków, zaprezentuje również utwory z nowego albumu „=”, którego premiera odbędzie się już 29 października. Na tę chwilę wydawnictwo promowane jest singlami „Shivers” oraz „Bad Habits”.

Sprzedaż wejściówek na „+ – = ÷ x Tour” wystartuje w najbliższą sobotę, 25 września. Polscy fani swoje bilety będą mogli kupować od godziny 11:00 czasu polskiego.

Promotorzy Eda Sheerana przykładają sporą uwagę, aby sprzedaż biletów przebiegła sprawie, a przede wszystkim legalnie i bez wyzysku dla fanów piosenkarza. Z tego powodu na polski koncert akceptowany będzie jedynie nowy, cyfrowy rodzaj biletu mobilnego – EVENTIM.Pass, dostępnego w zakupienia tylko na stronie Eventim.pl oraz w aplikacji mobilnej EVENTIM PL.

W oficjalnym komunikacie czytamy: „Ed Sheeran i jego współpracownicy zdecydowanie przeciwstawiają się wtórnej sprzedaży biletów przez strony nieoficjalne, starając się uchronić fanów przez wyzyskiem w trakcie kupna. Koncerty na najnowszej trasie będą używać specjalnie zaprojektowanej biletowej technologii cyfrowej z zabezpieczeniami, aby mieć pewność, że tylko prawdziwi fani kupują autentyczne bilety. Ma to na celu zablokowanie wtórnej sprzedaży na stronach nieoficjalnych po wygórowanych cenach, co stanowi oszustwo wobec fanów. Aby usprawnić sprzedaż legalnych biletów, zachęcamy fanów do zarejestrowania się z wyprzedzeniem na konto oficjalnego sprzedawcy. Fani, którzy nie będą w stanie dotrzeć na koncert, będą mogli odsprzedać bilet innym fanom po cenie, za którą go nabyli + oficjalną opłatę rezerwacyjną poprzez oficjalną platformę do nominalnej odsprzedaży pomiędzy fanami, w miejscu, w którym bilet został nabyty„.

Ceny biletów na warszawski koncert najprawdopodobniej będą się wahać pomiędzy 199 a 399 zł.

Wszelki odpowiedzi na często zadawane pytania znaleźć można TUTAJ.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Ed Sheeran (@teddysphotos)

Ed Sheeran zdradza szczegóły dotyczące nadchodzącego albumu. Sprawdź informacje o kolejnym wydawnictwie Sheerana „=”

Nowość od Eda Sheerana. „Shivers” zwiastuje jego kolejny album

Ed Sheeran powrócił z nowym singlem i teledyskiem. Sprawdź „Bad Habits”

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here