Na ten moment z pewnością czekało wielu z Was. Kolejny studyjny krążek brytyjskiego artysty, zatytułowany „No. 6 Collaborations Project” od dnia dzisiejszego jest dostępny na półkach sklepowych i serwisach streamingowych.

Nowy longplay Eda Sheerana to następca dobrze przyjętego krążka „Divide”, który osiągnął spektakularny sukces komercyjny sprzed dwóch lat i wygenerował takie hity jak „Castle on the Hill”, „Shape of You” czy „Perfect”. Płyta zatytułowana „No.6 Collaborations Project” to kolekcja nowych utworów stworzonych przy współpracy z licznymi artystami i przyjaciółmi 28-letniego Brytyjczyka, która zawiera aż 15 piosenek. Na płycie usłyszymy m.in. Eminema, Camilę Cabello, Cardi B oraz Bruno Marsa. Pierwszym singlem promującym „No. 6 Collaborations Project” był kawałek „I Don’t Care” nagrany z Justinem Bieberem i błyskawicznie odniósł gigantyczny sukces.

Przypomnijmy, że pomysł na album z samymi współpracami zrodził się po rozmowie Sheerana z Bruno Marsem. Ed zaproponował wówczas koledze, by wspólnie z nim i Justinem Bieberem nagrali własną wersję przeboju „Lady Marmalade”. Ten się jednak nie zgodził, ale zaproponował nagranie autorskiego utworu bez udziału Biebera. Więcej o tej sytuacji pisaliśmy tutaj.

Odsłuch krążka oraz trackliste albumu „No.6 Collaborations Project” znajdziecie poniżej.

 1. “Beautiful People” (feat. Khalid)
 2. “South Of The Border” (feat. Camila Cabello and Cardi B)
 3. “Cross Me” (feat. Chance The Rapper and PnB Rock)
 4. “Take Me Back To London” (feat. Stormzy)
 5. “Best Part Of Me” (feat. Yebba)
 6. “I Don’t Care” (feat. Justin Bieber)
 7. “Antisocial” (feat. Travis Scott)
 8. “Remember The Name” (feat. Eminem and 50 Cent)
 9. “Feels” (feat. Young Thug and J Hus)
 10. “Put It All On Me” (feat. Ella Mai)
 11. “Nothing On You” (feat. Paulo Londra and Dave)
 12. “I Don’t Want Your Money” (feat. H.E.R.)
 13. “1000 Nights” (feat. Meek Mill and A Boogie Wit Da Hoodie)
 14. “Way To Break My Heart” (feat. Skrillex)
 15. “Blow” (feat. Bruno Mars and Chris Stapleton)

Ed Sheeran udostępnił kolejny utwór zapowiadający „No.6 Collaborations Project”. Posłuchaj ballady „Best Part Of Me” stworzony wspólnie z wokalistką o pseudonimie YEBBA

Ed Sheeran opublikował utwór „Blow” nagrany przy współpracy z Bruno Marsem i Chrisem Stapletonem. Piosenka promuje krążek „No.6 Collaborations Project”

Ed Sheeran w towarzystwie Khalida. Zobacz teledysk do utworu „Beautiful People” zapowiadającego krążek „No.6 Collaborations Project”

Ed Sheeran i Justin Bieber we wspólnym klipie. Zobacz teledysk do utworu „I Don’t Care”

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here