To nie jest dobry dzień dla fanów Eda Sheerana: brytyjski wokalista został potrącony przez samochód w wyniku, czego daty trasy promującej album ‚Divide’ mogą ulec zmianie. 

Jak donosi brytyjska prasa Ed Sheeran był uczestnikiem wypadku drogowego podczas jazdy na rowerze w Londynie. 26-letni wokalista został potrącony przez samochód w trakcie przemierzania londyńskich ulic swoim rowerem. Wedle aktualnych informacji Brytyjczyk został przewieziony do szpitala, gdzie stwierdzono, iż w wyniku kolizji wykonawca przeboju ‚Shape of You’ złamał rękę. Stan piosenkarza jest określany jako stabilny.

Niemniej jednak nieprzyjemne wydarzenie prawdopodobnie wpłynie na harmonogram trasy koncertowej ‚Divide’. Ed na swoim Instagramie potwierdził, iż miał lekki wypadek rowerowy, a także poinformował fanów, że zajście to być może będzie miało wpływ na daty koncertowe.

Miałem lekki wypadek rowerowy i obecnie czekam na pomoc medyczną, co może wpłynąć na niektóre z moich nadchodzących koncertów. Proszę poczekajcie na więcej informacji. Ed x.” napisał kilka godzin temu na swoim Twitterze Ed Sheeran.

Przypomnijmy, iż wokalista odwiedzi Polskę już w przyszłym roku w ramach trasy koncertowej wspierającej sprzedaż albumu ‚Divide’. Koncerty Brytyjczyka odbędą się 11 i 12 sierpnia 2018 roku.


Update: Manager wokalisty – Stuart Camp – w jednym ze swoich Tweetów sprecyzował okoliczności wypadku Eda wskazując, iż wokalista w rzeczywistości jedynie spadł z roweru, zaś całe wydarzenie odbyło się bez udziału innych pojazdów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here