Ed Sheeran ze swoim krążkiem ‚Divide’ odniósł jeden z większych tegorocznych sukcesów w przemyśle muzycznym. Wokalista w swoim ostatnim wywiadzie wypowiedział się na temat skutków swoich tegorocznych osiągnięć, a także zdradził plany dotyczące kolejnego albumu.

Sheeran na temat swojego kolejnego krążka wypowiedział się w wywiadzie dla The Times UK. Wokalista opowiedział także o swoich inspiracjach przy tworzeniu następcy przebojowego ‚Divide’.

Moim planem jest albumu typu lo-fi, który będzie moim najgorzej sprzedającym się krążkiem, ale najbardziej kochanym” wyznał Sheeran.

Inspiracją dla następcy albumu ‚Divide’ ma być ‚Nebraska’ Bruce’a Springsteena. Brytyjczyk zaznaczył, że jego kolejny krążek może się ukazać już w przyszłym roku albo…za cztery lata. Ed w tym samym wywiadzie wypowiedział się również na temat skutków ogromnego sukcesu swojego tegorocznego albumu – ‚Divide’.

To dziwne. Bo nigdy wcześniej nie czułem się tak adorowany i nigdy wcześniej nie czułem tyle nienawiści. To jest zbalansowane. Wybieram się dzisiaj na Q Awards, a 50% muzyków, którzy tam będą uważają mnie za najmniej fajną rzecz na tej planecie. Nie wiem jak mam sobie z tym poradzić – „Naprawdę lubię Twoją muzykę. Ale myślę, że jesteś frajerem” dodał Sheeran.

Przypomnijmy, że Ed Sheeran jest najczęściej streamowanym wokalistą w 2017 roku na świecie. Wokalista pozostaje również artystą z największą ilością streamów w Spotify na liczniku (45 milionów miesięcznie).


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here