Wszystko wskazuje na to, że Ed Sheeran i Beyoncé już wkrótce do swojej okazałej listy muzycznych sukcesów będą mogli dorzucić kolejny. Serwis Billboard alarmuje bowiem, że duet artystów – ‚Perfect’ – zmierza na sam szczyt amerykańskiej listy przebojów Hot 100. 

Przypomnijmy, że kilka dni temu została wydana nowa wersja ostatniego singla brytyjskiego wokalisty Eda Sheerana. Do udziału w nagraniu ballady ‚Perfect’ Brytyjczyk zaprosił jedną z największych gwiazd obecnej sceny muzycznej – Beyoncé. Jak donosi amerykańska prasa, wspólny utwór Sheerana i byłej wokalistki Destiny’s Child radzi sobie bardzo dobrze na tamtejszym rynku i już wkrótce stanie się kolejnym numerem 1 Billboard Hot100.

Prognozy sprzedaży ‚Perfect Duet’ kształtują się na poziomie 160 tys. kopii, co powinno być wystarczającą liczbą, aby objąć prowadzenie na liście najpopularniejszych singli w Stanach Zjednoczonych – gwiazdorski duet zakończy tym samym panowanie Post Malone i jego ‚Rockstar’. Sprzedaż wersji utworu z Beyoncé ma stanowić 2/3 całościowej sprzedaży kompozycji Sheerana w tym tygodniu.

Co ciekawe, ‚Perfect Duet’ będzie pierwszym amerykańskim numerem 1 Beyoncé w tej dekadzie. Ostatnio do szczytu Billboard Hot 100 dotarł bowiem wydany w 2008 roku singiel ‚Single Ladies (Put a Ring on It)’. W przypadku Sheerana będzie to natomiast drugi numer 1 w USA w tym roku – poprzednio w Hot100 triumfował lead-singiel z projektu ‚Divide’, czyli kawałek ‚Shape of You’.


Dua Lipa wypuszcza NOWĄ EP-kę: posłuchaj wokalistki w akustycznym wydaniu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here