Już wkrótce wszystkich wielbicieli Eda Sheerana spotka spora niespodzianka. Brytyjski wokalista właśnie opublikował informację potwierdzającą, że za kilka godzin ukaże się nowa wersja jego ostatniego singla nagrana z… Beyoncé.

Brytyjczyk kilka dni temu wyznał, że niebawem jego fanów spotka spore zaskoczenie, gdyż zamierza zrobić ze swoim singlem ‚Perfect’ dokładnie to samo, co uczynił Luis Fonsi z ‚Despacito’. Mowa oczywiście o wydaniu drugiej wersji singla z gościnnym udziałem Justina Biebera. Kilkanaście minut temu zapowiedzi Sheerana znalazły swoje oficjalne potwierdzenie – już za kilka godzin ukaże się ‚Perfect’ z gościnnym udziałem Beyoncé.

Zgarnąłem Beyonce do duetu ze mną w ‚Perfect’, wychodzi dzisiaj o 7pm ET / 4pm PT / północy GMT x” napisał Sheeran na swoim Instagramie.

Przypomnijmy, iż wokalista odwiedzi Polskę już w przyszłym roku w ramach trasy koncertowej wspierającej sprzedaż albumu ‚Divide’. Koncerty Brytyjczyka odbędą się 11 i 12 sierpnia 2018 roku.  Recenzję krążka ‚Divide’ możecie przeczytać TUTAJ.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here