Dominacja Eda Sheerana i Beyoncé trwa. Wspólny singiel amerykańskiej gwiazdy i brytyjskiego piosenkarza już 3. tydzień z rzędu pozostaje najpopularniejszym kawałkiem w Stanach Zjednoczonych.

Singiel ‚Perfect Duet’ po raz trzeci znalazł się na 1. miejscu amerykańskiego zestawienia Billboard Hot100. Piosenka jednocześnie spędza czwarty tydzień z rzędu jako lider zestawienia Digital Song Sales ze sprzedażą na poziomie 151 tys. pobrań. Według danych Nielsen Music 32% z tej liczby to sprzedaż wersji singla ‚Perfect’ nagranego z Andreą Bocelli – ‚Perfect Symphony’.

Trzeci singiel z albumu ‚Divide’ jest aktualnie również najczęściej streamowaną piosenką w Stanach Zjednoczonych. ‚Perfect’ po raz kolejny znalazło się na 1. miejscu Streaming Songs z liczbą 43.4 milionów streamów.

Przypomnijmy, że ‚Perfect Duet’ to pierwszy amerykański numer 1 Beyoncé w tej dekadzie. Ostatnio do szczytu Billboard Hot 100 dotarł bowiem wydany w 2008 roku singiel ‚Single Ladies (Put a Ring on It)’. W przypadku Sheerana jest to drugi numer 1 w USA w tym roku – poprzednio w Hot100 triumfował lead-singiel z projektu ‚Divide’, czyli kawałek ‚Shape of You’.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here