Były członek słynnego One Direction już w przyszłym roku po raz pierwszy zagra nad Wisłą. Wokalistka opublikował nowe daty koncertów.

Ze względu na sytuację epidemiologiczną na świecie, cała trasa koncertowa Louisa Tomlinsona została przełożona na 2022 rok, w tym również ogłoszony w grudniu koncert w Warszawie. Jednak organizatora wydarzenia, agencja Follow The Step pociesza: „Mamy jednak dla Was dobrą informację! Dodajemy dodatkowy koncert Louisa w Poznaniu!”

Artysta wystąpi dzień po dniu – 13 kwietnia na warszawskim Torwarze oraz 14 kwietnia w hali MTP w Poznaniu. Bilety nabyć będzie można już od przyszłego piątku, 14 maja.

Pierwsza międzynarodowa trasa koncertowa Tomlinsona będzie promować jego debiutancki solowy album. Płyta zatytułowana „Walls”, która swoją premierę miała pod koniec stycznia 2020 roku, to połączenie rocka i popu, gdzie gitara akustyczna miesza się z bardziej tanecznymi wstawkami. Na płycie znalazło się 12 kawałków w tym single „Two of Us”, „Kill My Mind”, „We Made It”, „Don’t Let It Break Your Heart” oraz tytułowe „Walls”.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Louis Tomlinson (@louist91)

Oprócz opublikowania nowych dat trasy koncertowej, Louis poinformował również o rozpoczęciu współpracy z wytwórnią BMG, z którą planuje wydać kolejny album. Do lipca zeszłego roku muzyk był związany z Syco Music.

Debiutancki solowy album Louisa Tomlinsona już jest. Streamuj „Walls” [streaming-party]

Louis Tomlinson prezentuje nowy teledysk. Zobacz wideoklip do singla „Walls”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here