Już w ten piątek premierę będzie mieć collab Ariany Grande i Justina Biebera. Wszystko wskazuje na to, że to niejedyna współpraca, którą ma w zanadrzu wykonawczyni hitu „7 rings”. W sieci pojawiły się dzisiaj doniesienia na temat piosenki, którą wokalistka miała nagrać u boku Tinashe. 

Nic nie umknie uwadze fanów Ariany i Tinashe. Internauci zwrócili uwagę, że w miniony weekend obie artystki spędzały razem czas na plaży. Gwiazdy opublikowały niemalże identyczne instastories z nocnego wypadu nad wodę, co wywołało falę spekulacji na temat ich możliwej muzycznej współpracy. Według plotek gwiazdy nie tylko spędzały wspólnie miło czas, ale także pracowały nad wspólnym kawałkiem.

Oliwę do ognia dolała sama Tinashe, która odpowiedziała na wpis fana na Twitterze dotyczący remiksu jej piosenki „Link Up” razem z Arianą. Co więcej, jeszcze w listopadzie 2019 roku Ariana opublikowała na stories filmik, w którym słucha wspomnianego wyżej utworu Tinashe.

 

Plotki na temat collabu obu pań krążą od 2016 roku, kiedy to Tinashe podczas Q&A po raz pierwszy wyraziła chęć współpracowania z Grande. W zeszłym roku podczas wywiadu z magazynem „Billboard” artystka została ponownie zapytana o ich potencjalny duet.

„Tak! Bardzo bym chciała. Jesteśmy w tym samym wieku i mam wrażenie, że tworzymy podobną muzykę. Jeszcze nigdy jej nie spotkałam, ale myślę, że to byłby pierwszy krok.” – odpowiedziała.

Oryginalna wersja piosenki „Link Up” poniżej. Kawałek pochodzi z ostatniej płyty Tinashe „Songs For You”.

Ariana Grande i Justin Bieber zapowiadają wspólny utwór. Premiera już za tydzień

Niespodzianka od Tinashe. Artystka opublikowała oficjalny teledysk do piosenki „Save Room For Us”

Tinashe wydała nową płytę. Posłuchaj „Songs For You” [streaming-party]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here