Nowy numer 1 w Wielkiej Brytanii. Na szczyt zestawienia najpopularniejszych utworów na Wyspach wkracza duet perfekcyjny, czyli wspólny singiel Eda Sheerana i Beyoncé.

W zeszłym tygodniu została wydana odświeżona wersja najnowszego singla brytyjskiego wokalisty Eda Sheerana promującego jego ostatni album ‚Divide’. Do udziału w nagraniu ballady ‚Perfect’ Brytyjczyk zaprosił jedną z największych gwiazd obecnej sceny muzycznej – Beyoncé. Utwór już wkrótce prawdopodobnie wkroczy na szczyt zestawienia Billboard Hot100, zaś już teraz może się pochwalić numerem 1 w Wielkiej Brytanii.

Po kilku tygodniach na szczycie wielki hit Camili Cabello – ‚Havana’ – musi w tym tygodniu ustąpić ‚Perfect Duet’ Eda Sheerana i Beyoncé. ‚Perfect’ dzięki wersji z udziałem amerykańskiej piosenkarki przesuwa się z 3. miejsca na pozycję lidera w UK. Kawałek w tym tygodniu rozszedł się w nakładzie 89,359 tys. sztuk, z czego niemalże 44 tys. pochodziły z tzw. sprzedaży tradycyjnej. To czwarty numer 1 Sheerana w Wielkiej Brytanii i pierwszy od czasu premiery wydanego w styczniu bieżącego roku ‚Shape of You’. Powrót Beyoncé na szczyt brytyjskiego zestawienia trwał nieco dłużej: ostatnio piosenkarka do 1. miejsca w UK dotarła w 2010 roku dzięki nagranemu z Lady Gagą ‚Telephone’.


Ed Sheeran i Beyoncé zmierzają na szczyt Hot100: ‚Perfect Duet’ stanie się PIERWSZYM numerem 1 w USA wokalistki w tej DEKADZIE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here