Zarówno Dua Lipa jak i Megan Thee Stallion robią dużo szumu na dzisiejszym muzycznym podwórku. Obie Panie niedawno wyraziły chęć współpracy ze sobą, a ten plan prawdopodobnie się urzeczywistnił. 

Parę tygodni temu w wywiadzie Megan Thee Stallion przyznała, że słyszała jeden z fanowskich remixów utworu Levitating, w którym występuje u boku Dua Lipy. Powiedziała, że spodobał jej się ten koncept, a ona sama chętnie by stworzyła jakiś numer z koleżanką z branży. Dua szybko zareagowała i za pośrednictwem swojego instastory odwzajemniła chęć współpracy z raperką.

Dua Lipa ogłosiła także amerykańską część trasy Future Nostalgia, która rusza już na początku przyszłego roku. Jednym z gości specjalnych podczas wyczekiwanego tournée będzie właśnie Megan Thee Stallion.

Kilka dni temu pewien z muzycznych insiderów potwierdził, że collab między artystkami nadejdzie już wkrótce. Co by potwierdzało te doniesienia to fakt, że Dua dodała post na Instagramie z Vegas, gdzie pozuje wraz z Megan Thee Stallion, co dodatkowo podsyciło plotki o nadchodzącym utworze artystek.

Wiele osób sugerowało, że dobrym posunięciem Dua Lipy byłby wybór Megan do remixu utworu Levitating, zamiast rapera DaBaby. Po ostatnich kontrowersjach sympatycy Dua Lipa twierdzili, że taka współpraca byłaby dla wokalistki idealnym rozwiązaniem. Najprawdopodobniej jednak powstał zupełnie nowy utwór, na który nie będziemy musieli długo czekać.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez DUA LIPA (@dualipa)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here