Kinowe premiery słynnej serii o agencie 007 zawsze wzbudzają wielkie poruszenie. Nie mniejszą ekscytacją cieszą się również towarzyszące im piosenki. Wśród artystów, którzy nagrali utwory na potrzeby tych filmów są m.in. Tina Turner, Madonna i Paul McCartney, a już niedługo do tego grona może dołączyć także Dua Lipa. 

Plotki o tym, że  Dua zaśpiewa w piosence przewodniej do najnowszej części Bonda krążyły już od prawie roku. W lipcu podczas wizyty w brytyjskiej radiostacji BBC Radio 5 członek zespołu Years & Years, Mikey Goldsworthy, wypowiedział się na temat utworu do kolejnego filmu o losach agenta MI6. Perkusista grupy przypadkowo zdradził, że wykonawczynią kawałka promującego najnowszą część hitowej produkcji jest właśnie Dua Lipa.

„Myślałem, że poproszą nas o nagranie tej piosenki, ale niestety nagra ją Dua Lipa. Nie powinienem tego mówić? Tak słyszałem… Czuję się teraz źle, wszystko zepsułem” – powiedział w wywiadzie.

Informacja ta do teraz nie została w żaden sposób potwierdzona przez wokalistkę ani jej management, jednak jak donoszą zagraniczne źródła już w sierpniu Dua rozpocznie prace na planie zdjęciowym teledysku do piosenki promującej nowy filmu o Jamesie Bondzie. Włoskie media podają, że klip z udziałem wokalistki będzie nagrywany w miejscowościach Savelletri, Valle d’Itria, Marina di Pisticci oraz Sassi di Matera.

Kilka dni temu w norweskim Nittedal oficjalnie ruszyły zdjęcia do nowego filmu opowiadającego o zmaganiach agenta 007. Premiera „Bond 25” zaplanowana jest na kwiecień 2020 roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here