Po premierze wspólnego utworu „Prisoner”, gwiazdy zapowiedziały, że na ich sympatyków czeka jeszcze wiele niespodzianek. Zaledwie parę godzin później Dua Lipa zapowiedziała, że podczas jej wirtualnego koncertu Studio 2054 dołączy do niej Miley Cyrus. 

Studio2054 to zapowiedziany przez Duę wirtualny koncert, który promuje jej wydawnictwo „Future Nostalgia” oraz jego ostatnie wydanie „Club Future Nostalgia”. Jak czytamy na stronie, „ma być to bardziej film na żywo niż normalne live show”. Studio2054 odbędzie się już 27 listopada, a bilety na wydarzenie możemy zakupić na stronie internetowej wokalistki. Artystka ogłosiła, że dołączy do niej wielu gości – oprócz Miley Cyrus, usłyszymy tam także FKA Twigs. W ciągu najbliższych dni mamy poznać więcej nazwisk.

Dua Lipa oraz Miley Cyrus połączyły siły, czego efektem jest utwór „Prisoner”, inspirowany rockowym brzmieniem lat 80. Nie ulega wątpliwości, że to jedna z najgłośniejszych współprac 2020 roku. Kompozycja znajdzie się na płycie Miley, zatytułowanej „Plastic Hearts”, której premiera nastąpi już 27 listopada. Oprócz Duy Lipy, na płycie pojawią się takie gwiazdy jak Joan Jett czy Billy Idol. Podczas piątkowego występu z pewnością usłyszymy „Prisoner” po raz pierwszy na żywo, w wykonaniu obu wokalistek.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez DUA LIPA (@dualipa)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here