Fani Duy Lipy nie będą musieli czekać do premiery drugiego studyjnego albumu wokalistki, aby posłuchać jej nowego materiału. Brytyjska wokalistka wyznała, że już na początku przyszłego roku ukaże się kompozycja „Swan Song” nagrana do filmu „Alita Battle Angel”.

#ALITA BATTLE ANGEL! Oficjalna piosenka ode mnie z pomocą moich przyjaciół Justina, Kennedi, Junkie XL i Mattman & Robin. Jestem tak dumna, że mogę być zaangażowana w ten niesamowity film z kobiecym głównym charakterem, który skopie tyłki!” napisała Lipa publikując okładkę singla.

Chwilę później Brytyjka potwierdziła, że choć pierwotnie utwór miał ukazać się już teraz, to premiera została przesunięta na styczeń – tak, aby równolegle do sieci trafił wideoklip piosenkarki.

Miałam zamiar coś wypuścić, ale zdecydowałam się poczekać i wypuścić to z teledyskiem, który będę nagrywała w przyszłym tygodniu… to trochę zajmie, więc będziecie musieli poczekać do stycznia. To całkowicie niezależne od mojego kolejnego albumu, ale myślę, że Wam się spodoba.” dodała autorka hitu „New Rules”.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here