Brytyjska wokalistka Dua Lipa wreszcie zdradziła kilka szczegółów dotyczących jej drugiego albumu studyjnego. Zgodnie z zapowiedziami, tym razem możemy spodziewać się energicznego, ale i nostalgicznego krążka pop.

W rozmowie z BBC podczas Nordoff Robins’ Silver Clef Awards, Dua Lipa została zapytana o to, jak idą prace nad następcą wydanego w 2017 roku albumu „Dua Lipa”, z którego pochodzą takie hity jak „New Rules” czy „IDGAF”. Artystka zdradziła, że jest niezwykle szczęśliwa, ale i poddenerwowana zbliżającą się premierą jej drugiego krążka.

„Minęło sporo czasu, więc jestem bardzo szczęśliwa, ale i zdenerwowana. Czuje się, jakby to wszystko działo się od nowa” – powiedziała.

Dua zdradziła też, że nagrywając drugi album, jest bardziej świadoma tego, co chce przekazać. Przypomnijmy, że wokalistka wielokrotnie zabierała swój głos w sprawie praw społeczności LGBT+ czy kobiet.

„Jestem w znacznie lepszym kontakcie sama ze sobą. Teraz mam bardzo jasną wizję tego, co robię i co chcę powiedzieć. Rzeczy, których się nie boję. (…) Ten album to będzie konwersacja z moimi fanami i słuchaczami” – dodała.

Niestety, wciąż nie wiemy, na kiedy zaplanowana jest premiera longplaya. Gwiazda zasugerowała jedynie, że powinniśmy usłyszeć go już wkrótce. Niewykluczone, iż jeszcze w wakacje udostępniony zostanie pierwszy singiel z płyty. Zapytana o piosenkę, która jej zdaniem będzie hitem lata, Lipa odpowiedziała, że to być może coś z jej repertuaru albo kogoś innego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here