Dua Lipa rozpieszcza swoich fanów. Tydzień po premierze jej drugiego albumu „Future Nostalgia” wokalistka potwierdziła premierę wersji deluxe. Oprócz utworów ze standardowej wersji płyty, na płycie znajdą się całkowicie nowe kawałki, w tym współprace z innymi popularnymi artystami. 

Dua zdradziła plany dotyczące wydania „Future Nostalgia (Deluxe)” w wywiadzie z brytyjskim radiem Capital. „Tak, będzie album.” – wyjawiła w rozmowie z Romanem Kempem. „Próbuję to jeszcze wszystko ustalić. Jestem podekscytowana. Mam kilka piosenek, których nie wypuściłam i jestem naprawdę podekscytowana tym, że inni będą mogli je usłyszeć”. 

Według nieoficjalnych doniesień na wersji deluxe krążka „Future Nostalgia” mają znaleźć się takie piosenki jak „Cherry”, „Berlin Summer”, „Ball & Chain”, „Bad Idea”, „Love is Religion”, „Jealousy” oraz wyczekiwana przez fanów Duy współpraca z Normani zatytułowana „Sad Disco (If It Ain’t Me)”. Wokalistka wcześniej potwierdziła collab z byłą członkinią Fifth Harmony, o czym pisaliśmy TUTAJ.

Co więcej 24-letnia piosenkarka potwierdziła krążące plotki o jej wspólnym kawałku z Miley Cyrus. Niestety na ten moment nie wiadomo jednak jeszcze czy współpraca kiedykolwiek ujrzy światło dzienne. „Nie jesteśmy pewne czy piosenka, którą miałyśmy wydać jest piosenką, którą chciałybyśmy wydać, więc teraz to ona jakby czeka” – powiedziała Lipa. „Może zrobimy coś innego, nie jesteśmy pewne. Jest piosenka, ale nie wiem czy to jest odpowiednia piosenka”.

Dua Lipa wydaje nowe wydawnictwo. Posłuchaj albumu „Future Nostalgia” już teraz! [streaming-party]

Dua Lipa potwierdza współpracę z Normani. Piosenka trafi na nowy album brytyjskiej wokalistki

Dua Lipa ostro o przemyśle muzycznym: „Ludzie lubią uprzedmiotawiać kobiety. Przestałam być dumna z osiągnięć”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here