Ceremonia rozdania nagród Brit Awards już za nami. Wydarzenie dostarczyło jak zwykle wielu wrażeń, między innymi dzięki niesamowitym występom popularnych w UK artystów. 

Tegoroczną wielką wygraną gali jest Dua Lipa. Historyczne wyróżnienia przypadły również w udziale dziewczynom z Little Mix oraz Taylor Swift, które są pierwszymi w historii Brit Awards kobietami nagrodzonymi za odpowiednio British Group i Global Icon. Pełna lista zwyciezców TUTAJ.

Wczorajsza gala była pierwszym od ponad roku tak dużym wydarzeniem muzycznym odbywającym się pod dachem, podczas którego ponownie powitano publiczność oraz wykonawców na żywo. Imprezę otworzyły występy zespołu Coldplay oraz Duy Lipy, która wykonała mieszankę przebojów z nagrodzonego za British Album of the Year „Future Nostalgia”. Brytyjska legenda – Elton John połączył siły z przedstawicielami młodego pokolenia z Years & Years, we wspólnym coverze utworu „It’s a Sin” Pet Shop Boys, który był zadedykowany wszystkim osobom zmagających się z wirusem HIV.

Wszystkie występy do obejrzenia poniżej.

Coldplay – Higher Power

Dua Lipa – Future Nostalgia Medley

Olivia Rodrigo – drivers license

Arlo Parks – Hope

Elton John and Years & Years – It’s a Sin

The Weeknd – Save Your Tears

Griff – Black Hole

Headie One ft AJ Tracey & Young T & Bugsey – Edna Medley

Rag’n’Bone Man & P!nk – Anywhere Away from Here (ft. The Lewisham & Greenwich NHS Choir)

Brit Awards 2021 rozdane. Poznaj wszystkich tegorocznych zwyciezców

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here