Po tym jak materiał z nadchodzącego wydawnictwa artystki dostał się do sieci, Dua Lipa wypuści swój premierowy krążek wcześniej niż planowano. Artystka poinformowała za pośrednictwem transmisji na żywo na Instagramie, że Future Nostalgia we wszystkich serwisach streamingowych będzie dostępna już 27 marca.

Single z albumu 24-latki podbijają listy przebojów na całym świecie. Hit „Don’t Start Now” drugi tydzień utrzymuje się na drugim miejscu amerykańskiego zestawienia Billboard Hot 100. Ponadto kolejny utwór z krążka Future Nostalgia „Physical” stał się ulubieńcem fanów i przez wielu uważany jest za perełkę w muzycznym dorobku piosenkarki. 25 marca artystka wyda także teledysk do kolejnego singla „Break My Heart”.

Już w ten piątek jako odpowiedź na wyciek płyty, artystka wyda swój kolejny album. Początkowo najnowsze wydawnictwo wokalistki miało zostać wydane 3 kwietnia. Debiutancki krążek Duy okazał się sukcesem, a przebój „New Rules” zgromadził imponującą liczbę 2 miliardów wyświetleń na serwisie Youtube. Wydawnictwo promowały też takie utwory jak „IDGAF” czy „Be The One”, które zdominowały brytyjskie notowania, a sam album pokrył się platyną na wyspach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here