Już w przyszłym tygodniu ukaże się nowy teledysk Duy Lipy. Wokalistka zdradziła datę premiery klipu do ‚IDGAF’, a także opublikowała pierwsze fotosy z planu zdjęciowego.

W zeszłym miesiącu poinformowaliśmy Was o tym, że jako kolejna z albumu ‚Dua Lipa’ zostanie wydana kompozycja ‚IDGAF’, do której zrealizowano już teledysk. Autorka przeboju ‚New Rules’ właśnie opublikowała na swoim Twitterze datę premiery klipu oraz pierwsze zdjęcia z planu zdjęciowego. Teledysk do ‚IDGAF’ ujrzy światło już w przyszły piątek.Piosenkarka kilka tygodni temu w jednym ze swoich wywiadów odniosła się do tego, czego możemy się spodziewać po klipie do ‚IDGAF’.

„Oczywiście nie chcę za dużo na ten temat zdradzać. Jestem bardzo podekscytowana, bo teledysk jest o swojej słabszej wersji i o swojej silniejszej wersji, które ze sobą walczą, ale finalnie… wydaje mi się, że najważniejsze jest pokochanie samego siebie.” wyznała wówczas Dua.

Recenzję albumu Duy Lipy możecie przeczytać TUTAJ, zaś krótki przegląd po dotychczasowych singlach Brytyjki znajdziecie TUTAJ.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here