Dobre wieści dla wszystkich fanów Duy Lipy oraz producenckiego duetu Silk City! Gwiazdorskie trio za pośrednictwem mediów społecznościowych podsyciło krążące w sieci informacje o ich nowym, wspólnym singlu. Wszystko wskazuje na to, że już wkrótce usłyszymy następcę ich poprzedniego hitu – „Electricity”. 

Znany brytyjski producent muzyczny Mark Ronson odpowiedzialny m.in za hit „Nothing Breaks Like a Heart” z Miley Cyrus ostatnio udostępnił za pośrednictwem swoich social mediów enigmatyczne zdjęcie przestawiające jego w towarzystwie brytyjskiej wokalistki Duy Lipy oraz amerykańskiego producenta Diplo, z którym współtworzy muzyczny projekt Silk City. Umieszczona fotka została podpisana wysoce sugerującym opisem „Electricity II: Light It Up” co sugeruje, że trio pracuje nad ich drugim, wspólnym singlem.

Przypomnijmy, że we wrześniu ubiegłego roku ukazał się ich pierwszy wspólny wielki hit zatytułowany „Electricity”, który odniósł spory sukces komercyjny i podbił listy przebojów na całym świecie.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą recenzją nowego albumu Lany Del Rey oraz wzięcia udziału w konkursie, gdzie do wygrania jest jeden egzemplarz „NFR!”. Szczegóły konkursu znajdziecie poniżej w recenzji. Powodzenia!

Lana Del Rey „Norman Fucking Rockwell!”: triumfalny powrót na tron muzycznej wizjonerki [RECENZJA]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here