Ostatnie wydawnictwo Duy Lipy okazało się wielkim sukcesem artystki, a emocje wokół krążka nie opadają. Nadchodzący remix utworu „Levitating”, w którym u boku Duy zaśpiewają Madonna i Missy Elliott to kolejna sensacja na rynku muzycznym. Wokalistka w wywiadzie opowiada jak doszło do tej współpracy.

„To zawsze było moje ogromne marzenie, aby pracować zarówno z Madonną jak i Missy Elliott, móc mieć je obie w piosence, aby obie faktycznie ją lubiły i chciały wskoczyć na ten numer… to szaleństwo i nawet jak mówię to ze świadomością, że ten utwór wychodzi wkrótce, to wciąż wydaje mi się niewiarygodne” – zaczyna wokalistka.

„Zaczęło się od mojej współpracy z The Blessed Madonną, która jest DJem oraz producentem i pomyślałyśmy o stworzeniu zabawnego klubowego remixu. Następnie to była rozmowa z moim menadżerem. Byłam jak – jeśli tego nie powiesz, nie dostaniesz tego. Wierzę w to. Czasem mówię pewne rzeczy i wtedy mam nadzieję, że manifestują się w taki sposób jaki tego chcę. Wiesz co by brzmiało naprawdę dobrze? No wiesz… Madonna i Missy Elliot. I to się stało. Miałam nadzieję na chociaż jedną. Myślałam, że obie powiedzą mi, że są bardzo zajęte, to nie jest odpowiedni czas, a potem otrzymałam e-maile od obu i były jak „yeah, jestem totalnie zainteresowana, uwielbiam ten numer” i wtedy zaczęłam krzyczeć” – opowiada Dua Lipa o nawiązaniu współpracy z obiema ikonami muzyki.

Premiera remixu do utworu Duy Lipy „Levitating” z udziałem Madonny, Missy Elliott, powstałego we współpracy z The Blessed Madonną odbędzie się już 14 sierpnia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here