Dwudziestodwuletnia wokalistka być może już wkrótce dołączy do grona artystek takich jak Adele, Madonna oraz Tina Turner. Według doniesień  pochodzących od muzyka brytyjskiego zespołu Years & Years, Lipa będzie wykonawczynią numeru przewodniego filmu „Bond 25”.


Podczas ostatniej wizyty w brytyjskiej radiostacji BBC Radio 5 członek zespołu Years & Years, Mikey Goldsworthy, wypowiedział się na temat utworu przewodniego do kolejnego filmu o losach Jamesa Bonda. Perkusista grupy przypadkowo zdradził, że wykonawczynią kawałka promującego najnowszą część hitowej produkcji jest Dua Lipa.

<< ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU >>

LUVPOP

LUVPOP. 8,002 likes · 1,249 talking about this. 101% popowych ciasteczek. www.instagram.com/luvpop.pl www.twitter.com/luvpopPL snap: luvpopPL kontakt@luvpop.pl

<< ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU >>

„Myślałem, że poproszą nas o nagranie tej piosenki, ale niestety nagra ją Dua Lipa. Nie powinienem tego mówić? Tak słyszałem… Czuję się teraz źle, wszystko zepsułem” – powiedział w wywiadzie.

Informacja ta nie została w żaden sposób potwierdzona na ten moment przez wokalistkę ani jej management, jednak wydaje się być prawdopodobna, gdyż plotki o zaangażowaniu Lipy do stworzenia nowego hitu dla serii o Bondzie pojawiały się w sieci regularnie od miesięcy. W wywiadzie udzielonym dla magazynu „Billboard” w maju 2018 roku, Dua zapytana o ich prawdziwość odpowiedziała, że nie chce zapeszać, ale bardzo chciałaby uczestniczyć w tym projekcie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here