Promocja „Future Nostalgia” nadal trwa. Po świetnie przyjętych utworach „Don’t Start Now”, „Physical” i „Break My Heart” czas na kolejny singiel, który będzie promował wydany w marcu drugi album Dua Lipy. 

Jak donoszą brytyjskie media, Dua jest właśnie w trakcie pracy nad „gorącym teledyskiem” do czwartego singla z „Future Nostalgia”Ze względu na pandemię i obowiązujący w związku z tym nakaz zachowania dystansu, u boku piosenkarki wystąpi jej chłopak oraz brat Gigi i Belli Hadid – Anwar Hadid, z którym Dua spędza lockdwon w Londynie. Model wcieli się w rolę obiektu westchnień artystki. Jak poinformowało źródło: „Nakręcili kilka seksownych scen, oboje mieli z tym mnóstwo zabawy„.

„Dua wróciła w tym tygodniu do pracy w Londynie i kręci teraz swój następny teledysk. Początkowo wszystkie prace były wstrzymane, ale przez wolniejsze niż się spodziewano zdejmowanie blokad, zadecydowano o ruszeniu naprzód z planem i podjęto się nakręcenia teledysku z Anwarem ponieważ on i Dua nie muszą znajdować się w odległości dwóch metrów od siebie.” – mówi informator.

Na ten moment nie wiadomo do jakiego utworu z płyty „Future Nostalgia” powstaje wspomniany klip oraz kiedy ujrzy on światło dzienne.

Dua Lipa wydaje nowe wydawnictwo. Posłuchaj albumu „Future Nostalgia” już teraz! [streaming-party]

Roksana Węgiel jak Dua Lipa. „Nie z tej ziemi” polską odpowiedzią na „Physical”?

Dua Lipa zapowiada kolejny krążek. Premiera „Future Nostalgia (Deluxe)” już niedługo

Dua Lipa ostro o przemyśle muzycznym: „Ludzie lubią uprzedmiotawiać kobiety. Przestałam być dumna z osiągnięć”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here