Nicki Minaj i Dua Lipa w jednym utworze? Dzisiaj światło dzienne ujrzał album „Faith”, pośmiertne wydawnictwo od Pop Smoke’a. Singlem promującym wydawnictwo jest numer Demeanor, na którym słyszymy Dua Lipę. Początkowo jednak ten utwór miał być współtworzony także przez Nicki Minaj. Dlaczego nie doszło do tej współpracy?

Album „Faith”, który dzisiaj miał swoją premierę składa się z 20 utworów. Na krążku Pop Smoke’a znalazły się piosenki nagrane z takimi artystami jak wspomniana wcześniej Dua Lipa, Kanye West, Pharrell, Kid Cudi, Quavo, Pusha T, Future, Rick Ross, The-Dream, 21 Savage i wielu innych.

W tym gronie miała się znaleźć także Nicki Minaj. Jak donosi rzetelny insider, Nicki zrezygnowała z tego numeru w ostatniej chwili. Jako przyczynę podaje brak możliwości uczestnictwa raperki w teledysku, który musiał zostać nagrany dosyć szybko ze względu na to, że jest to numer promujący wydawnictwo. Singiel Demeanor ostatecznie ukazał się bez niej. Wydanej wersji utworu możecie posłuchać tutaj.

Poprzednie wydawnictwo rapera zdobyło wiele osiągnięć. Jego debiutancki album, pośmiertnie wydane „Shoot For The Stars Aim For The Moon”, zadebiutował na szczycie Billboard 200, spędził 34 tygodnie w Top 5. Był to dopiero czwarty album w tym stuleciu, któremu udało się tak długo pozostać w pierwszej piątce prestiżowego zestawienia. Utrzymywał się także na szczycie listy Hip Hop/R&B Album najdłużej od 1990 roku. Ponadto zgromadził ponad 11 miliardów odtworzeń na platformach streamingowych.

Album „Faith” jest dostępny już teraz we wszystkich serwisach streamingowych. Teledysk do utworu Demeanor nadejdzie już niedługo.

Pop Smoke – „Faith” – lista utworów:

1. Good News
2. More Time
3. Tell The Vision feat. Kanye West & Pusha T
4. Manslaughter feat. Rick Ross & The-Dream
5. Bout A Million feat. 42 Dugg & 21 Savage
6. Brush Em feat. Rah Swish
7. Top Shotta feat. Pusha T, TRAVI & Beam
8. 30 feat. Bizzy Banks
9. Beat The Speaker
10. Coupe
11. What’s Crackin feat. Takeoff
12. Genius feat. Lil Tjay & Swae Lee
13. Mr. Jones feat. Future
14. Woo Baby Interlude
15. Woo Baby feat. Chris Brown
16. Demeanor feat. Dua Lipa
17. Spoiled feat. Pharrell
18. 8-Ball feat. Kid Cudi
19. Back Door feat. Quavo & Kodak Black
20. Merci Beaucoup

DUA LIPA I POP SMOKE WE WSPÓLNYM SINGLU. POSŁUCHAJ UTWORU „DEMEANOR” JUŻ TERAZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here