W zeszłym miesiącu jako pierwsi informowaliśmy Was o tym, że Dua Lipa wybrała swój kolejny (!) singiel z debiutanckiego albumu. W najnowszym wywiadzie 22-letnia artystka oficjalnie potwierdziła nieoficjalne informacje, a także zdradziła koncepcję nowego teledysku.

Przypomnijmy, iż kilka miesięcy temu szef wytwórni Warner Bros UK – Phil Christie – wyznał, że singiel ‚New Rules’ to nie koniec ery DL1, a wytwórnia wokalistki planuje wydać dwa kolejne kawałki z płyty. W zeszłym miesiącu poinformowaliśmy Was o tym, że jako kolejne z albumu ‚Dua Lipa’ zostanie wydane ‚IDGAF’, do którego zrealizowano już teledysk. Informacje te zostały właśnie oficjalnie potwierdzone przez 22-letnią piosenkarkę.

Dua w swoim najnowszym wywiadzie potwierdziła bowiem, że kolejnym singlem z debiutanckiego albumu zostanie ‚IDGAF’. Wokalistka wypowiedziała się również na temat teledysku do utworu.

„Zdążyłam już nagrać teledysk. Ale ponieważ ‚New Rules’ w dalszym ciągu radzi sobie dobrze zamierzamy z nim jeszcze trochę poczekać, do początku przyszłego roku.” wyznała artystka.

Piosenkarka odniosła się także do tego, czego możemy się spodziewać po klipie.

„Oczywiście nie chcę za dużo na ten temat zdradzać. Jestem bardzo podekscytowana, bo teledysk jest o swojej słabszej wersji i o swojej silniejszej wersji, które ze sobą walczą, ale finalnie… wydaje mi się, że najważniejsze jest pokochanie samego siebie.” dodała Dua.

Recenzję debiutanckiego albumu Duy Lipy możecie przeczytać TUTAJ, zaś krótki przegląd po dotychczasowych singlach Brytyjki znajdziecie TUTAJ.


DUA LIPA: ‚Dua Lipa’ [recenzja]: najbardziej ekscytująca popowa dziewczyna ostatnich lat

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here