Charlie Puth to bez wątpienia jeden z najbardziej utalentowanych wokalistów młodego pokolenia. Artysta nie tylko napisał, ale również w całości wyprodukował wszystkie utwory na drugim w karierze albumie „Voicenotes”, którego premiera odbyła się w miniony piątek.


Na „Voicenotes” znalazły się wydane uprzednio single „Attention” (który w Polsce pokrył się potrójną platyną), „How Long” (złoto w Polsce) oraz najnowszy „Done For Me” nagrany wspólnie z Kehlani. Album w dniu swojej premiery znalazł się na pierwszym miejscu najpopularniejszych albumów na polskim iTunes.

Płyta „Voicenotes” jest następczynią platynowej „Nine Track Mind” z 2016 roku. Album pierwotnie zapowiadany był na początek 2018 roku. Powodem przesunięcia daty premiery był… perfekcjonizm Charliego. Artysta uznał, że nie wszystko jest tak, jakby sobie tego życzył i premiera materiału została przesunięta na maj 2018. Tłumaczył to kilka miesięcy temu tak: „Sam zajmuję się produkcją, a to wymaga wiele. Z mojego punktu widzenia album jeszcze nie jest doskonały”.

Tracklistę płyty znajdziecie poniżej. Wśród gości na płycie pojawią się wspomniana Kehlani, Boyz II Men oraz James Taylor.

1.       “The Way I Am”
2.       “Attention”
3.       “LA Girls”
4.       “How Long”
5.       “Done For Me” (feat. Kehlani)
6.       “Patient”
7.       “If You Leave Me Now” (feat. Boyz II Men)
8.       “Boy”
9.        “Slow It Down”
10.   “Change” (feat. James Taylor)
11.   “Somebody Told Me”
12.   “Empty Cups”
13.    “Through It All”

„Voicenotes”, drugi studyjny krążek Charliego Putha, ukazał się pod patronatem LUVPOP.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here