Na 20 lipca Ariana Grande zaplanowała premierę drugiego oficjalnego singla ze swojego nadchodzącego albumu „Sweetener”. Tym razem na singiel wybrano kompozycję „God is a Woman”. 


Już 17 sierpnia ukaże się czwarty studyjny krążek wokalistki Ariany Grande. Następcę wydanego w 2016 roku albumu „Dangerous Woman” promował do tej pory singiel „No Tears Left To Cry”. Grande wypuściła także promo-singiel na potrzeby kampanii Reeboka „the light is coming”, a także udostępniła balladę otwierającą krążek „Sweetener”, czyli „Raindrops”.

Tymczasem już 20 lipca ukaże się kolejny, drugi oficjalny singiel z nadchodzącego albumu. Będzie to kompozycja „God is a Woman”, co zostało potwierdzone na mediach społecznościowych przez samą gwiazdę. Grande została zapytana przez jedną z fanek, czy „Raindrops” ukaże się oficjalnie 20 lipca, co spotkało się z następującą odpowiedzią:

nie, już macie Raindrops! moja wina. to było mylące. zdecydowałam się dać Wam Raindrops w ostatnim momencie, na moje urodziny. 20 lipca dostaniecie mój oficjalny drugi singiel.” napisała Ariana. Wokalistka na pytanie o to, czy jest to „God is a Woman”, odpowiedziała twierdząco.

Przypomnijmy, że magazyn TIME opisał kompozycję jako „porywający, zmysłowy przebój”.

Bebe Rexha „Expectations”: prawdziwa bad bitch w popowej grze [RECENZJA]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here