Gorąca sprawa sprzed paru lat, która do sieci trafiła przez Kim Kardashian nabiera nowego obrotu. Nagranie rozmowy Taylor Swift z Kanyem Westem zostało opublikowane – tym razem brzmi ono nieco inaczej niż wersja zaprezentowana przez Kim.

W 2016 roku tag #TaylorSwiftIsOverParty obiegł społeczność Twittera po opublikowaniu przez Kim Kardashian rozmowy jej męża z wokalistką. Dotyczyła ona słynnego fragmentu piosenki Westa „I made that bitch famous”. Według nagrania artystka miała być w pełni świadoma jakie słowa zostaną użyte przez rapera w utworze „Famous” i nie miała ku temu nic przeciwko. Media społecznościowe piosenkarki zaroiły się od emoji przedstawiających węża.

W świetle najnowszych faktów okazuje się, że rozmowa przebiegała inaczej niż początkowo ukazywała Kim Kardashian. Kanye nie zapytał Taylor o wyżej wymieniony fragment, ale o „I feel like me and Taylor might still have sex”, czyli cytat, o którym Swift mówiła od początku. Wokalistka miała przemyśleć swój udział w utworze rapera.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here