Co by nie mówić, Łzy to jeden z najbardziej kultowych zespołów polskiej sceny muzycznej. Hity takie jak „Agnieszka już dawno…” czy „Oczy szeroko zamknięte” do dziś goszczą na playlistach wielu osób. Po latach spędzonych z drugą wokalistką, Sarą Chmiel, czas na nowe Łzy.

Drama, drama, drama – tak można by opisać losy zespołu w ostatnich latach. Zapewne wiele osób pamięta post żony Adama Konkola, lidera grupy, w którym ubliżała ona Ani Wyszkoni za to, że do dziś sięga po repertuar, jaki nagrała, będąc wokalistką formacji. Ku zaskoczeniu wszystkich, w najnowszym poście na Facebooku muzyk podziękował dawnej koleżance za wsparcie i poinformował o wymianie całego składu grupy. Powodem miało być wypowiedzenie przez Sarę Chmiel, dotychczasową wokalistkę Łez, umowy.

O zmianach we Łzach dzień wcześniej poinformowano na oficjalnym profilu zespołu. Według zamieszczonych w poście informacji Adam Konkol opuścił grupę w maju z przyczyn osobistych. Oznacza to, że najprawdopodobniej na rynku będą funkcjonować dwie formacje o nazwie Łzy.

To jednak nie koniec niespodzianek. W serwisach streamingowych pojawiła się nowa wersja „Agnieszki” z nową wokalistką. Nie jest to jednak cover, a zupełnie nowa wersja kultowego już hitu –  „Agnieszka (Była mroźna zima)”.

Warto przypomnieć też o tym, że dokładnie tydzień temu odświeżoną wersję numeru zaprezentowała też sama Ania Wyszkoni. Gwiazda zaprosiła do współpracy nad nią Janusza Walczuka. Kawałek „Agnieszka ’21” promuje pierwszą w karierze piosenkarki składankę hitów „Nieznośna lekkość hitu”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here