Ariana i Drake to w tym momencie jedne z najchętniej słuchanych gwiazd na całym świecie. Ich piosenki niejednokrotnie królowały na listach przebojów, w tym również na Billboard Hot100. Dużo wskazuje na to, że niedługo artyści spróbują ponownie wdrapać się na szczyt tego zestawienia, tym razem za pomocą wspólnie nagranego duetu.

Doniesienia o domniemanym singlu Ariany i Drake’a pojawiły się w sieci zaraz po tym jak Kanadyjczyk zaobserwował wokalistkę na Instagramie, a Scooter Braun, menadżer Grande, zaobserwował Drake’a. W tym samym czasie również sama Ariana dała follow raperowi, co wywołało w sieci falę plotek o zbliżającej się współpracy gwiazd. Warto tutaj także zaznaczyć, że Victoria Monét – przyjaciółka Ariany i współautorka wielu jej piosenek – polubiła jeden z tweetów mówiących o prawdopodobnym collabie.

Dodatkowo wytwórnia płytowa Young Money, do której należy Drake podsyciła spekulacje fanów, podając dalej na Twitterze jeden z wpisów z newsem o singlu obu artystów.

 

Efekt ich domniemanej współpracy ma trafić na nowy krążek Drake’a, który swoją premierę będzie mieć prawdopodobnie na przełomie 2019 i 2020 roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here