Wszystkie karty zostały odsłonięte. Tegoroczne Halftime Show zostanie zdominowane przez wielkie gwiazdy hip-hopu. Na scenie wystąpią Kendrick Lamar, Snoop Dogg, Eminem, Dr. Dre oraz Mary J. Bilge. 

Właśnie poznaliśmy headlinerów przyszłorocznego Super Bowl Halftime Show. Występ stworzony przy współpracy NFL, Pepsi i Roc Nation, będzie wielką ucztą dla każdego fana hip-hopu i nie tylko.

Dr. Dre, wizjoner muzyczny z Compton, Snoop Dogg, ikona z Long Beach i Kendrick Lamar, młody muzyczny reformator, zajmą centralne miejsce podczas występu życia. Dołączy do nich geniusz liryczny, Eminem i ponadczasowa królowa, Mary J. Blige. To jest Pepsi Super Bowl Halftime Show. Tu się tworzy historia” – mówi JAY-Z, założyciel Roc Nation.

Halftime Show będzie pierwszą okazją, kiedy ci słynni artyści wystąpią razem. „43 nagrody Grammy, 19 albumów numer 1., 5 epickich artystów i 1 scena” – piszą organizatorzy.

Dr. Dre jest tkanką łączącą wszystkich tych wykonawców. Pracował on przy produkcji części z ich albumów i piosenek, a także gościł ich na swoich krążkach.

Możliwość występu w przerwie Super Bowl Halftime i to we własnym mieście będzie jednym z największych przeżyć w mojej karierze” – powiedział w swoim oświadczeniu Dre. „Jestem wdzięczny JAY-Z, Roc Nation, NFL i Pepsi, a także Snoop Doggowi, Eminemowi, Mary J. Blige i Kendrickowi Lamarowi za to że będą mi towarzyszyć w tej niezapomnianej dla naszej kultury chwili”.

Artyści tacy jak Dr. Dre i Snoop Dogg stali na czele rewolucji hip-hopowej na Zachodnim Wybrzeżu. Możliwość sprowadzenia ich z powrotem do LA, gdzie wszystko się zaczęło, tym razem z Eminemem, Mary J. Blige i Kendrickiem Lamarem, będzie epickim, niezapomnianym uhonorowaniem wpływu, jaki hip-hop ma dzisiaj” – powiedział w oświadczeniu wiceprezes ds. marketingu Pepsi, Todd Kaplan. „Pepsi Super Bowl Halftime Show stało się przełomowym wydarzeniem kulturalnym, dostarczając jednych z najbardziej ikonicznych występów na przestrzeni lat – od J.Lo i Shakiry przez Lady Gagę po The Weeknd – i cieszymy się, że możemy zebrać takie niesamowita gama utalentowanych, bijących rekordy muzyków, których występy będą pamiętane przez lata„.

56. Super Bowl odbędzie się 13 lutego 2022 roku, po raz pierwszy od 30 lat Super Bowl odbędzie się w Los Angeles.

The Weeknd na Super Bowl Halftime Show 2021. Zobacz występ wokalisty

Ranking występów na Super Bowl Halftime Show według magazynu Rolling Stone

Super Bowl 2021 z rekordowo niską oglądalnością

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here