Skoro już dobrze znasz projekt MY NAME IS NEW… czas na małe podsumowanie! Odliczmy wspólnie do ośmiu i dowiedz się, co realnie zyskasz, jako artysta, przystępując do znakomitych artystów spod szyldu MNIN. Gotowi?

Osiem… Dystrybucja w serwisach streamingowych!
Twoja muzyka znajdzie się na playlistach My Name Is New na serwisach streamingowych oraz sprzedaży plików. Dzięki rozbudowanej współpracy ze Spotify oraz Tidal zadbamy o dobrą widoczność i pozycjonowanie tych playlist. Twoja muzyka ma szansę dotrzeć do naprawdę szerokiego grona odbiorców.

Siedem… Promocja Twojej muzyki w mediach!
Z racji ścisłej współpracy Kayaxu z mediami muzycznymi, projekt będzie na bieżąco objęty wsparciem. Dodatkowo będziemy promować playlisty tworzone w ramach projektu w naszych kanałach – mediach społecznościowych, newsletterach oraz wykorzystując dużą bazę kontaktów dziennikarskich. Najciekawszych artystów, będziemy promować indywidualnie.

Sześć… Uczysz się od doświadczonych praktyków z branży muzycznej!
Kayax jest jedną z największych niezależnych firm fonograficznych w Polsce. Od ponad 15 lat pracujemy z doświadczonymi twórcami i młodymi muzykami, którzy są na początku swojej kariery. Wśród naszych artystów znajdują się między innymi: Nosowska, Brodka, Krzysztof Zalewski, The Dumplings, Mery Spolsky, Bownik i wielu innych. Przygotujemy Cię merytorycznie i damy „pakiet rad”, jak promować swoją muzykę w sieci i w mediach społecznościowych, jak kreować swój wizerunkiem oraz jak docierać do szerszej publiczności. Będziesz korzystał z naszego doświadczenia.

Pięć… Pozostaniesz niezależny!
W Kayaxie bardzo wierzymy w niezależność artysty. Dlatego umowa, którą podpiszemy, jest prosta i przejrzysta. Porozumienie zakłada okres pierwszeństwa, natomiast nie ograniczamy Twojej współpracy z innymi wytwórniami.

Cztery… Uczestniczysz w innowacyjnym projekcie.
Bardzo wierzymy w My Name Is New. Wiemy, że projekt ten jest innowacyjny na polskim rynku muzycznym, z pewnością przyciągnie uwagę branży, a my postaramy się, żeby było o nim głośno.

Trzy! Gwarancja jakości sygnowana przez Kayax.
Nie wszystkie zgłoszone utwory znajdą się ostatecznie na playlistach My Name Is New. Najpierw muszą przejść selekcję, której dokona zespół Kayaxu.

Dwa! Będziesz zarabiał na swojej muzyce.
Umowa, którą z nami podpiszesz zakłada wprowadzenie Twojego nagrania do dystrybucji cyfrowej. Twoje przychody będą raportowane i rozliczane.

Jeden! Co jeszcze?
Potraktuj uczestnictwo w My Name Is New jako okres próbny. Artystów, z którymi będzie nam się najlepiej pracowało, będziemy brać pod uwagę w realizacji kayaxowych projektów muzycznych, w planowaniu supportów przed koncertami naszych gwiazd, a może to początek wspólnej, dłuższej drogi?

Playlista My Name Is New dostępna do odsłuchu:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here