Na dzień przed wyborami, którymi aktualnie żyje cały świat, Donald Trump zaatakował gwiazdy show-biznesu, które oficjalnie poparły jego przeciwnika Joe Bidena. Wśród artystów krytykujących prezydenturę Trumpa są między innymi Lady Gaga, Beyonce oraz Bon Jovi.

Starający się o reelekcję Donald Trump pojawił się w poniedziałek w Pensylwanii. Prezydent Stanów Zjednoczonych podczas spotkania ze swoimi wyborcami nie poruszył jednak najważniejszych kwestii, a skupił się na osobistych żalach i atakach względem gwiazd show-biznesu, które oficjalnie poparły Joe Bidena. Jedną z takich artystek jest Lady Gaga.

Amerykańska wokalistka jest jedną z gwiazd, które najmocniej zaangażowały się w zachęcanie Amerykanów do oddania swojego głosu we wtorek, 3 listopada 2020 roku. Piosenkarka opublikowała nawet wideo, w którym widzimy ją w jej legendarnych strojach sprzed lat. Fakt ten nie spodobał się Donaldowi Trumpowi.

„Lady Gaga nie jest zbyt dobra. Mógłbym wam opowiedzieć trochę o Lady Gadze. Mógłbym wam opowiedzieć wiele historii o Lady Gadze” – powiedział prezydent USA.

Dostało się też Beyonce, którą Donald Trump ironicznie nazwał „Beyonsee”, jak również Jon Bon Joviemu i koszykarzowi LeBronowi Jamesowi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here