Kariera Doja Cat nabiera tempa. Artystka właśnie osiągnęła swój najlepszy wynik na liście przebojów Billboard Hot 100. Jej hit „Say So” dotarł do piątego miejsca.

Doja Cat ma szansę być nową muzyczną megagwiazdą. 24-latka po raz pierwszy znalazła się w TOP 5 rankingu najlepiej sprzedających się piosenek w Stanach Zjednoczonych. Jest to pierwszy kawałek nagrany przez raperkę, któremu udało się dotrzeć tak wysoko, od czasów „Bodak Yellow” Cardi B w 2017 roku. Tym samym Doja dołącza do wąskiego grona raperek, których solowe piosenki znalazły się a najlepszej piątce Billboard Hot 100. Oprócz wspomnianej już Cardi w ciągu ostatnich 6 lat udało się to jeszcze Nicki Minaj, Lizzo i Iggy Azalei.

„Say So” ma jeszcze szansę awansować na wyższą pozycję. Singiel bardzo dobrze radzi sobie w streamingu. W ubiegłym tygodniu udało mu się przekroczyć 300 milionów odsłuchań w serwisie Spotify.

DOJA CAT ZDRADZIŁA JAK POWSTAŁO „SAY SO”. ARTYSTKA OPOWIEDZIAŁA O INSPIRACJI STOJĄCEJ ZA JEJ WIELKIM HITEM

Co więcej kawałek „Boss Bitch” nagrany na potrzeby filmu „Birds of Prey” zadebiutował na 100 miejscu będąc czwartym utworem Doja Cat, który znalazł się na Hot 100 w tym roku. Doja, Meghan Thee Stallion, Camila Cabello, Jhene Aiko i Selena Gomez to artystki z, jak do tej pory największą ilością „wejść” do tego zestawienia w 2020.

Doja Cat zdradziła jak powstało „Say So”. Artystka opowiedziała o inspiracji stojącej za jej wielkim hitem

Doja Cat jako królowa disco w nowym klipie. Zobacz teledysk do przeboju „Say So”

Doja Cat wystąpiła na żywo z singlem „Say So”. Raperka była gościem The Tonight Show

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here