Po ogromnym sukcesie piosenki „Say So” oraz innych utworów, takich jak chociażby „Like That” czy „Boss Bitch”, muzyczny świat z zaciekawieniem czeka na nowości od Dojy Cat. Sama artystka zapewnia, że jej nowy materiał już wkrótce ujrzy światło dzienne. 

W rozmowie z Cosmopolitan Middle East 24-letnia gwiazda podzieliła się swoimi najbliższymi planami, a także wyjawiła, że jej trzeci album studyjny jest już w skończony i czeka na premierę. „Mój następny album jest już gotowy, więc po prostu przesiewamy wszystkie pomysły i zastanawiamy się, co z czym najlepiej działa. A poza tym, pracuję teraz też nad niektórymi występami na żywo i to wszystko.” – przyznała.

Podczas wrześniowego wywiadu z MTV News, Doja zdradziła czego można się będzie spodziewać po jej następnym krążku. „Każda z piosenek ma swoją własną osobowość. To nie będzie idealnie spójne i tak w moim przypadku nigdy nie jest. Jestem tam trochę dancehallu, trochę afrobeatu, trochę funk, house. Staram się odhaczyć wszystko. Nie mogę się doczekać, aż ludzie to usłyszą”. 

Doja w najbliższym czasie będzie gościem muzycznym w programach „The Tonight Show” i „Jimmy Kimmel Live!”, gdzie wykona odpowiednio „Baby I’m Jealous” z Bebe Rexhą oraz „Del Mar” z Ozuna i Sią, a także wystąpi podczas tegorocznej gali MTV EMA. Ponadto według najnowszych doniesień, artystka ma się pojawić gościnnie w jednym z utworów na nowej płycie Ariany Grande, która zadebiutuje już 30 października.

Warto również dodać, że już wkrótce zostaną ogłoszone nominacje do nagród Grammy 2021. Po cichu mówi się, że Doja ma duże szanse na wyróżnienie w jednej z głównych kategorii.

Doja Cat zdradza nowe informacje na temat swojego kolejnego albumu

Teledysk do singla „Del Mar” od Ozuny, Dojy Cat i Sii już dostępny

Teledysk do najnowszej współpracy Bebe Rexhy i Dojy Cat już dostępny. Zobacz „Baby, I’m Jealous”

Bebe Rexha o współpracy z Doją Cat: „Jest bardzo pracowita, nie jest żadną zapatrzoną w siebie divą”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here