Trzeci album studyjny Dojy Cat to jedno z obecnie najbardziej wyczekiwanych wydawnictw muzycznych. Szczegółowe informacje dotyczące krążka „Planet Her” nie są jeszcze oficjalnie znane, ale właśnie poznaliśmy przybliżony czas premiery płyty. 

25-letnia gwiazda w rozmowie z „V Magazine” wyjawiła, że „Planet Her” według obecnych planów na półki sklepowe i serwisy streaminowe trafi już tego lata. Pierwszy singel może zostać wydany już naprawdę niedługo – wiadomo, że Doja skończyła ostatnio nagrywanie nowego klipu (nie jest jednak potwierdzone czy na potrzeby nowej piosenki, czy singla „Streets”, który zamyka erę „Hot Pink”).

Wiadomo także, że na krążku znajdą się utwory nagrane wspólnie z innymi, popularnymi obecnie artystami. Fani raperki podejrzewają m.in. Arianę Grande, Saweetie, Young Thug, The Weeknd, Megan Thee Stallion, French Montanę i ASAP Ferg. Sama Doja póki co potwierdziła collab z SZA, który ma nosić tytuł „Kiss Me More”.

Czego jeszcze można się spodziewać po nowym albumie? Doja Cat już wcześniej zapowiadała, że jej trzeci album studyjny będzie mieszanką różnych wpływów muzycznych. Podczas wrześniowego wywiadu z MTV News przyznała: „Każda z piosenek ma swoją własną osobowość. To nie będzie idealnie spójne i tak w moim przypadku nigdy nie jest. Jestem tam trochę dancehallu, trochę afrobeatu, trochę funk, house. Staram się odhaczyć wszystko”. 

„Streets” ostatnim singlem z albumu „Hot Pink” Dojy Cat

Czy Cardi B skopiowała Doję Cat w swoim najnowszym klipie?

Ariana Grande, Doja Cat i Megan Thee Stallion razem w teledysku do remiksu „34+35”

Lista 100 najbardziej wpływowych ludzi magazynu „Time”. Na #TIMES100NEXT 2021 m.in. Dua Lipa, Doja Cat, Chloe x Halle

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here