Poznaliśmy pierwsze szczegóły na temat kolejnego utworu, który będzie promował „Planet Her”. Na drugim singlu gościnnie u boku Dojy Cat wystąpi The Weeknd.

Jak poinformował dzisiaj (22.04) „Billboard”, na drugi singiel z „Planet Her” wybrana została współpraca Dojy z The Weeknd zatytułowana „You Right”, którą opisują jako gorący, sensualny.

DOJA CAT I SZA W TELEDYSKU DO SINGLA „KISS ME MORE”. PIOSENKA ZWIASTUJE NOWY ALBUM DOJY „PLANET HER”

Magazyn zdradził również tytuł oraz fragment innego kawałka, „Need To Know” – „I heard from a friend of a friend/That dick is a 10 out of 10!”. Jak można przeczytać: „Na „Planet Her”, które ma się ukazać tego lata, Doja stonuje trochę gatunkowe eksperymenty, znane z „Hot Pink”, ale nie rezygnuje z figlarnej wszechstronności, celebrując swoją kobiecość i rozkoszując się poczuciem humoru w utworach takich jak „Need To Know”. Starannie wybrała gościnne występy znanych artystów, w tym The Weeknd na sensualnym drugim singlu „You Right””. 

„Doja jest gwiazdą i stworzyła wyjątkowy wszechświat, w którym po prostu chcesz się zatracić” – mówi The Weeknd. „Ma motywację, ogromną kreatywną wizję i jestem pewien, że będziemy widzieć jej wpływ przez bardzo długi czas”.

Raperka miała już okazję współpracować z kanadyjskim wokalistą przy okazji remiksu piosenki „In Your Eyes” z albumu „After Hours”.

Pierwszy singiel z nowej ery Dojy Cat debiutuje w Top 10. Raperka opowiedziała o współpracy z SZĄ

Doja Cat i SZA w teledysku do singla „Kiss Me More”. Piosenka zwiastuje nowy album Dojy „Planet Her”

The Weeknd udostępnił animowany teledysk do piosenki „In Your Eyes” z Doją Cat

Nicki Minaj gościnnie na nadchodzącym albumie Dojy Cat

Chloe Bailey z duetu Chloe x Halle scoverowała przebój The Weeknd

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here