Jedna z najgorętszych gwiazd ostatnich miesięcy szykuje się do wydania swojego trzeciego albumu studyjnego. Szczegóły premiery kolejnej płyty Dojy Cat nie są jeszcze znane, ale sama artysta chętnie dzieli się ze swoimi fanami małymi zapowiedziami tego, co będą mogli usłyszeć na jej krążku.

Kilka dni temu Doja Cat świętowała rocznicę wydania longplaya „Hot Pink”, z którego pochodzi między innymi hit „Say So”. Wszystko wskazuje na to, że na nowy materiał artystki nie trzeba będzie długo czekać. Doja zapewnia, że jej kolejny album jest już w całości gotowy i swoją premierę będzie mieć już w przyszłym roku.

W najnowszym wywiadzie wyjawiła kilka szczegółów nadchodzącego wydawnictwa. „Jest tam wiele różnych klimatów.” – powiedział Doja. „Jest trochę bardziej spójny [niż „Hot Pink”], ale mimi to jest tam kilka rzeczy, z którymi chciałam poeksperymentować, takie na przykład jak funk i disco. Jest na nim też dużo więcej wolniejszych piosenek – nie składa się głównie z nich, ale jest ich więcej niż poprzednio. To seksowny album i nie mogę się doczekać premiery”.

Doja Cat już wcześniej zapowiadała, że jej trzeci album studyjny będzie mieszanką różnych wpływów muzycznych. Podczas wrześniowego wywiadu z MTV News przyznała: „Każda z piosenek ma swoją własną osobowość. To nie będzie idealnie spójne i tak w moim przypadku nigdy nie jest. Jestem tam trochę dancehallu, trochę afrobeatu, trochę funk, house. Staram się odhaczyć wszystko. Nie mogę się doczekać, aż ludzie to usłyszą”. 

Doja Cat zakończyła prace nad nowym albumem. Kolejna płyta raperki jest już gotowa

Doja Cat wypowiedziała się na temat konkurencji w kobiecym rapie i porównywaniu jej do Nicki Minaj

Bebe Rexha o współpracy z Doją Cat: „Jest bardzo pracowita, nie jest żadną zapatrzoną w siebie divą”

Doja Cat zdradza nowe informacje na temat swojego kolejnego albumu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here