Doja Cat i Nicki Minaj mają powód do radości. Ich pierwsza współpraca podbija listy przebojów. Kawałek „Say So” dotarł między innymi na szczyt amerykańskiego iTunes. 

Artystki przeszły do historii. Wersja clean oraz wersja explicit ich collabu zajmowały odpowiednio pierwsze i drugie miejsce amerykańskiego iTunes.

Na ten moment w najlepszej 10 US iTunes znajdują się aż cztery wersje hitu „Say So”, z czego 3 z nich w top 5. Łącznie w top 100 utwór ze swoimi różnymi wersjami i remiksami pojawia się aż 7 razy. Natomiast w Wielkiej Brytanii piosenka plasuje się na 2. A to dopiero początek sukcesów. Przewiduje się, że współpraca Dojy i Nicki w przyszłym tygodniu będzie królować w rankingu Billboard Hot 100. Dla obu raperek będzie to pierwszy numer 1 w tym zestawieniu.

Doja Cat w wywiadzie dla radia Power 106 Los Angeles opowiedziała jak doszło do jej współpracy z Nicki Minaj. „Wszystko zadziało się bardzo szybko (…), ale staraliśmy się o to od dłuższego czasu. Wiedziałam dokładnie, że to właśnie z nią chcę współpracować. Często nawet żartowałam sobie z fanami, kończąc każde zdanie słowami „featuring Nicki Minaj” (…) To było tak dawno, a teraz naprawdę się wydarzyło…”.

Raperka została także zapytana o to czy jej koleżanka po fachu ostrzegła ją wcześniej o swoim kontrowersyjnym wersie. „Nie wiedziałam, nie rozmawiałyśmy o tym wcześniej, dla mnie również był on niespodzianką.” – przyznała Doja. „Mimo to, jest genialny, zabiła nim… zresztą jak zwykle!”

DOJA CAT I NICKI MINAJ PREZENTUJĄ „SAY SO REMIX”. POSŁUCHAJ WYCZEKIWANEJ WSPÓŁPRACY RAPEREK

Warto jeszcze dodać, że nakręcony do oryginalnej wersji „Say So” teledysk przekroczył niedawno 100 milionów wyświetleń. Klip można obejrzeć TUTAJ.

Oryginalna wersja remiksu „Say So” z Nicki Minaj oficjalnie dostępna w sieci. Tak pierwotnie miała brzmieć współpraca raperek

Doja Cat zdradziła jak powstało „Say So”. Artystka opowiedziała o inspiracji stojącej za jej wielkim hitem

Doja Cat i Nicki Minaj prezentują „Say So Remix”. Posłuchaj wyczekiwanej współpracy raperek

Doja Cat ze swoim historycznym wynikiem na Billboard Hot 100. „Say So” dotarło do najlepszej piątki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here