Raperka żegna się z przełomową w jej karierze erą „Hot Pink” teledyskiem do ostatniego singla. Klip nakręcony do hitu „Streets” zadebiutuje już w najbliższy wtorek.

Doja Cat za pomocą mediów społecznościowych podzieliła się zwiastunem teledysku. Zobaczyć go można poniżej. Premiera wideoklipu do „Streets” już 9 marca.

Warto wspomnieć, że według pierwotnych planów piosenka „Streets” nie zostało wybrana na singiel promujący płytę „Hot Pink”. Management Dojy zmienił jednak zdanie, po tym jak kawałek niespodziewanie okazał się być ogromnym sukcesem, dzięki TikTokowemu Silhouette Challenge, w którym używano muzycznej przeróbki, która łączyła utwory „Freak” oraz „Streets” (wersję tą można usłyszeć w zamieszczonym wyżej zwiastunie).

Utwór następnie, praktycznie bez żadnej promocji sprzedał w samych Stanach Zjednoczonych ponad milion kopii i dotarł do top 20 w rankingu Billboard Hot 100 podsumowującym sprzedaż piosenek w USA oraz top 10 na ogólnoświatowym Billboard Global 200.

DOJA CAT NICZYM KĄPIĄCA SIĘ W MLEKU KLEOPATRA. ZOBACZ WYKONANIE PIOSENKI „STREETS”

„Streets” jest ostatnim singlem z „Hot Pink”. Trzeci album Dojy Cat zatytulowany „Planet Her” ma ujrzeć światło dzienne już tego lata, o czym raperka poinformowała TUTAJ. Według doniesień pierwszy singiel z nowej płyty jest już gotowy i czeka na premierę.

„Streets” ostatnim singlem z albumu „Hot Pink” Dojy Cat

Doja Cat wyjawiła kiedy spodziewać się można premiery jej nowego albumu

Doja Cat niczym kąpiąca się w mleku Kleopatra. Zobacz wykonanie piosenki „Streets

Ogłoszono listę artystów, którzy wystąpią podczas GRAMMY Awards 2021

Doja Cat dziękuje fanom za wsparcie i publikuje sześć występów w ramach Hot Pink Sessions

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here