Doja Cat rozpoczyna nową erę. Po dłużącym się niesamowicie okresie oczekiwania na potwierdzenie premiery nowej muzyki, fani raperki nareszcie doczekali się oficjalnej zapowiedzi. 

Pierwszy singiel, który promować będzie nadchodzący trzeci album artystki, nosi tytuł „Kiss Me More”. Doja nagrała go w towarzystwie SZA. Efekt tej współpracy będzie można poznać już w najbliższy piątek (9.04).

O piosence obie panie po raz pierwszy wypowiedziały się na łamach „V Magazine”. Według zapewnień Dojy utwór ma być bardzo seksowny, raperka nazwała nawet swój collab z SZA „perfekcyjnym” i przyznała, że czuje się pewna co do tej piosenki.

Płyta „Planet Her” zaplanowana jest na lato, co za tym idzie można się spodziewać, że przed jej premierą usłyszymy jeszcze przynajmniej jeden singiel. Na ten moment wiadomo już, że oprócz „Kiss Me More” z SZA na krążku znajdzie się też jeszcze kilka innych utworów stworzonych z innymi artystami. Według niepotwierdzonych doniesień są to m.in. Nicki Minaj, The Weeknd, Flo Milli, Tyga i Young Thug.

SZA nazwała Doję Cat nową Britney Spears

Nicki Minaj gościnnie na nadchodzącym albumie Dojy Cat

Doja Cat wyjawiła kiedy spodziewać się można premiery jej nowego albumu

Teledysk do singla „Streets” Dojy Cat już dostępny. Zobacz klip do najnowszego przeboju raperki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here