Promujący płytę „Hot Pink” singiel „Say So” to, jak do tej pory  największy komercyjny sukces Doja Cat. Raperka w najnowszej odsłonie MTV Push opowiedziała o procesie tworzenia tego hitu. 

„Z „Say So” było tak, że kiedy dostałam bit wróciłam do domu, zamknęłam się w swoim pokoju i załadowałam go w programie. Otworzyłam to, pomyślałam, zanuciłam i tak to się właśnie zaczęło i wydaje mi się, że później to i część liryczna po prostu się ze sobą wpasowały.” – powiedziała w rozmowie z MTV Doja Cat. Raperka kontynuowała dalej opowiadając o tekście i tym co zainspirowało ją do napisania tej piosenki. „Tak więc z inspiracją stojącą za tekstem do „Say So” było bardziej tak, że kiedy zaczynałam liczyła się część muzyczna, a potem dopiero ta piosenka stała się o tym kiedy gdzieś idziesz, widzisz kogoś, a ten ktoś do ciebie nie podchodzi, ale patrzycie na siebie i czujecie, że coś między wami jest.”

DOJA CAT JAKO KRÓLOWA DISCO W NOWYM KLIPIE. ZOBACZ TELEDYSK DO PRZEBOJU „SAY SO”

„Naturalnie wychodzi mi pisanie w klimatach lat 70., w stylu takim trochę vintage, funky. Czuję, że to trochę taka moja specjalność i uwielbiam to. Naprawdę fajnie jest robić rzeczy w typie lat 70. i funk. W „Say So” produkcja wydawała się bardzo disco. Po tym jak napisałam hook poczułam, że jest tam przestrzeń, która potrzebowała czegoś w rodzaju „uh huh, uh huh, uh huh”, a ja nie wiem co, ale coś jest w latach 70., że sprawia, że ​​czuję to „uh huh, uh huh, uh huh!”. Nie wiem, nie wiem dlaczego.”

„Kiedy moi fani lub nie-fani słuchają „Say So” chcę tego samego, czego chcę, kiedy słuchają reszty mojej muzyki, aby poczuli emocje, poczuli potrzebę poruszania się”.

DOJA CAT O SWOJEJ MUZYCE: „JEŚLI SPRAWIA, ŻE CHCESZ TAŃCZYĆ TO ZNACZY, ŻE WYKONAŁAM SWOJĄ ROBOTĘ”

„Say So” jest pierwszą piosenką Doja Cat, która dotarła do top 10 w zestawieniu Billboard Hot 100. Kawałek obecnie okupuje miejsce 9. Ponadto nakręcony do singla teledysk został wyświetlony na YouTube ponad 56 milionów razy. Piosenka wraz z klipem dostępne są TUTAJ.

Rozmowa MTV z Doja Cat poniżej. Artystka oprócz wywiadu wystąpiła także z przebojami „Say So” i „Juicy”.

Doja Cat o swojej muzyce: „Jeśli sprawia, że chcesz tańczyć to znaczy, że wykonałam swoją robotę”

Doja Cat jako królowa disco w nowym klipie. Zobacz teledysk do przeboju „Say So”

Doja Cat wystąpiła na żywo z singlem „Say So”. Raperka była gościem The Tonight Show

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here